logo

Ambalajda yeni zirvelere ulaşacağız
baskı teknolojisi!

Innvestio, ambalaj ve baskı sektörlerinde bir dizi akredite çözüm sunan, uzun yıllara dayanan deneyime sahip, geniş çapta tanınan bir şirkettir.

Baskı öncesinden atık yönetimi çözümlerine kadar üretim sürecinin tüm aşamaları için çeşitli ürünler sunmaktadır.

Ambalaj ve baskı için geniş
makine çözümleri yelpazesi

Makineler ve Dijital Birimler

Küçük, orta ve büyük ölçekli ambalaj, etiket ve çeşitli ambalaj malzemeleri üretimi için önde gelen üreticilerden yüksek baskı kalitesi standartlarına, gelişmiş çalışma verimliliğine ve üretim kapasitesine ve sürdürülebilir ayak izine sahip eksiksiz bir baskı ekipmanı yelpazesi. Özel baskı yönetimi yazılımı, sonlandırma, açma, baskı, vernik uygulaması (yarı döner veya tam döner), laminasyon, gravür ve kesme, fleksografik baskı, matris yazıcılar ve geri sarıcılar ve daha fazlası dahil olmak üzere dijital veya daha analog yapıda çok sayıda kullanımı kolay işlevle. Ürün yelpazesi, daha özel endüstriyel kullanım için tasarlanmış diğer makine türleriyle tamamlanmaktadır: özel dijital yazıcılar, ön baskı makineleri ve ışığa duyarlı CtP makineleri, solvent geri dönüşüm makineleri, atık yönetimi makine ve ekipmanları ve diğerleri.

scroll arrow
Esnek Paketleme ve Laminasyon

Ambalaj üretim çıktısında gelişmiş verimliliğe sahip, yüksek hassasiyetli, kullanıcı dostu etiket kesme ve kazıma makinelerinin yanı sıra tamamlayıcı sarf malzemeleri ve aksesuarlardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi. Makinelerimiz küçük, orta ve büyük baskı işlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilir, 8 cm'den itibaren malzeme şekilleriyle kullanılabilir, hız ve güvenilirliğe vurgu yapan çoklu yeteneklere (açma, matris çıkarma, kesme, gravür, laminasyon vb.) sahiptir.

scroll arrow

Esnek Paketleme ve Laminasyon

Birinci sınıf uzman teknik destek hizmetleri

Sorunsuz ve kesintisiz üretim sağlamak için uzmanlaşmış yüksek kaliteli hizmet ve tüm temel parça ve sarf malzemelerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi. Denenmiş ve test edilmiş güvenilirlik ve kapsamlı teknik bilgi birikimine sahip teknik destek personelimiz üst düzey eğitimden geçmiştir ve alanlarında uzmandır. Teknik danışmanlarımız büyük yabancı imalat şirketleri tarafından eğitilmiştir ve geniş bir yelpazede ve karmaşıklıktaki görevlerde (denetimler, önleyici bakım ve önemli girişimsel çalışmalara kadar) hizmet sunabilmekte ve mekanik ve/veya elektronik sorunları düzeltmek ve çözmek için müdahale edebilmektedir.

scroll arrow

Birinci sınıf uzman teknik destek hizmetleri

Basın ve Baskı Öncesi

Yüksek kaliteli dijital baskı makineleri, endüstriyel üretim hatlarını karakterize eden en yüksek üretkenlik ve güvenilirlik özelliklerini karşılamanın yanı sıra eksiksiz bir tek geçişli inkjet baskı çözümü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Daha spesifik olarak Smartjet yazıcılar, maksimum 35 cm kalınlığa kadar kağıt torba, çorba, zarf, karton, ahşap, cam vb. özel malzemelerin küçük ve orta hacimli baskıları için mükemmel çözümler sunarak ambalaj profesyonellerine rekabet avantajı sağlamaktadır.

scroll arrow

Basın ve Baskı Öncesi

Etiketleme, ticari baskı ve özel baskı pazarları için eksiksiz dijital baskı çözümleri yelpazesi hakkında bilgi edinin. Fleksografi kullanarak esnek ambalaj üretim makineleri (baskı, laminasyon, rulo kesim, solvent geri dönüşümü vb. için makineler dahil) ile baskı ve ambalaj pazarı için çözümler sunuyoruz. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz

Innvestio'a güvenen ticari tedarikçiler

Innvestio’a güvenen şirketler, baskı tesislerinden ambalaj şirketlerine, etiket üreticilerinden (gıda, içecek ve su şirketleri) birincil sektör şirketlerine kadar çok çeşitli endüstriyel uygulamaları kapsamaktadır. Daha spesifik olarak, bunlara aşağıdakiler dahildir:

proiontikoi katalogoi

Ürün

katalogları

Xeikon

Valloy

Smartjet

Rhyguan

Miyakoshi

Etirama

Bize ulaşın

Innvestio Baskı Çözümleri ve Ticaret Limited Sirketi

Address: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Tel Sokak No:6/3
34433 Zari Apartmanı, Istanbul – Türkiye

Phone: +90 212 808 00 60

E-Mail: info_tr@innvestio-group.com
customercare@innvestio-group.com

Google Maps'teki konumumuz

Scroll to Top